Державні допомоги, субсидії, пільги

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

З 01.07.2021 органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області проведено перерахунок пенсії відповідно до частини 3 статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму.

08:27 21.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

09:51 16.07.2021

Гроші для виплати субсидій пішли на регіони

Київ, 08 липня 2021 р. Міністерством  соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою «Виплата державних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та виплати комунальних послуг окремим категоріям населення» регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.

10:09 12.07.2021

Показники вартості твердого палива та скрапленого газу для надання населенню пільг та житлових субсидій у 2021 році

У 2021 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки» при розрахунках граничних показників вартості твердого палива і скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій застосовується показник індексу споживчих цін на рівні 107,3 відсотка (у розрахунку грудень до грудня попереднього року).

15:44 09.06.2021

Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами

Відповідно до статті 7 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, а саме:

14:16 08.06.2021

Допомога при усиновленні дитини

Допомога при усиновленні дитини призначається усиновлювачу (якщо усиновлювачами є подружжя, - одному з них на їх розсуд), який є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновив дитину з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, або дитину, батьки якої дали згоду на її усиновлення, крім випадку усиновлення одним з подружжя дитини іншого з подружжя.

14:15 08.06.2021

Допомога при народженні дитини

Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.

14:13 08.06.2021

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику (далі - законний представник дитини), який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів.

14:12 08.06.2021