Тридцять перша чергова сесія восьмого скликання від 09.11.2023 року

1. Про внесення змін до рішення  селищної ради від 27 листопада 2020 року № 8 «Про постійні комісії Єланецькї селищної ради».

2. Про внесення змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням від 25 лютого 2021 року № 5.

3. Про здійснення заходів щодо отримання фінансової підтримки для організації гарячого харчування учнів 1–4 класів Нововасилівського, Калинівського, Єланецького №1 ліцеїв Єланецької селищної ради, за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організацій Об’єднаних Націй у 2023/24 навчальному році.

4. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 02 червня 2023 року № 4 «Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради у 2023 році».

5. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 02 червня 2023 року №3 «Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2023 році»

6. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки

7.Про оплату комунальних послуг.

8. П ро внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

9. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт підвального приміщення (найпростішого укриття) в с. Возсіятське, вул. Центральна 55-Б Вознесенського району Миколаївської області».

10. Про внесення змін до Положення та структури комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради»  

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки).

12. Про укладення договорів про відшкодування втрат до бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) – ТОВ Водафон, Прат Київстар).

15. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради № 19 від 27.07.2023 року «Про укладення договору оренди землі з ПСП АФ «Авангард».

16. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки.

17. Про надання дозволу на розробку паспорта водного об’єкта, розрахунку розміру плати за водний об’єкт та технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб.

18. Про укладення угоди про соціальне партнерство.

19. Про укладення угод про соціальне партнерство.

20. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо проведення інвентаризації земельних ділянок.

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації з поділу земельних ділянок комунальної власності.

22. Про звернення депутатів Єланецької селищної ради до Президента України щодо відкладення до припинення дії воєнного стану  збільшення максимальної площі сільськогосподарської землі «в одних руках» зі 100 до 10000 гектарів.

23. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік. 

24. Про безоплатну передачу майна комунальної власності відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

25. Про прийняття нерухомого майна комунальної власності на баланс Єланецької селищної ради.

26. Про затвердження акту приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад     сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради.

27. Про надання згоди на службове відрядження до м. Констанц (Федеративна Республіка Німеччина)

28. Про надання згоди на службове відрядження  до м. Стамбул (Турецька Республіка)

29. Заходи по збереженню КНП"Єланецька лікарня"

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь