Шоста чергова сесія восьмого скликання

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної  територіальної громади на 2021 рік.

Про роботу комісії з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення по декларуванню доходів громадян, отриманих у 2020 році.

Про затвердження перспективної прогнозованої потреби у фахівцях з вищою медичною освітою (лікарів) у Єланецькій селищній раді.

Про затвердження Програми розвитку освіти Єланеччини на 2021–2025  роки.

Про затвердження Положення щодо призначення і виплати стипендій Єланецької селищної ради обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань.

Про призначення та виплату стипендій Єланецької селищної ради обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань за результатами 2020/2021 навчального року.

Про збільшення вартості дітодня в закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради.

Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради

Про затвердження Програми «Культура Єланеччини» на 2021–2023 роки.

Про  затвердження тарифів    на   послуги,  що надаються  ЄСКП «Єланецьводопостач».

Про затвердження  Правил благоустрою території населених пунктів Єланецької територіальної громади.

Про затвердження Положення про конкурс серед населених пунктів Єланецької селищної ради на кращий санітарний стан та благоустрій території.

Про надання згоди на безоплатне  прийняття  окремого індивідуально визначеного майна з  балансу Єланецької районної ради Миколаївської області на баланс Єланецької селищної ради Миколаївської області та затвердження Акта приймання-передавання окремого індивідуально визначеного майна.

Про затвердження Порядку надання платних соціальних послуг комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» та тарифів на платні соціальні послуги.

Про утворення комісії з питань звільнення окремих категорій  громадян від плати за надання соціальних  послуг  комунальним закладом «Центр надання   соціальних   послуг Єланецької селищної ради».

Про внесення доповнення до Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно.

Про внесення змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки».

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки.

Про надання згоди на передачу до комунальної власності об’єктів нерухомого майна, що відносяться до державного житлового фонду.

Про  безоплатну передачу індивідуально визначеного рухомого майна Єланецької  селищної ради від  КНП  «Єланецька   лікарня»  до ЄСКП «Єланецьводопостач».

Про  безоплатну передачу індивідуально визначеного нерухомого майна Єланецької  селищної ради до ЄСКП «Єланецьводопостач».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Парковій смт Єланець Миколаївської області».

Про  визначення Державного підприємства «Агенція місцевих доріг Миколаївської області» замовником робіт по об’єкту ««Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Парковій смт. Єланець Миколаївської області».

Про прийняття у комунальну власність Єланецької селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

 

Про укладення договорів про відшкодування    втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування невитребуваними паями.

Про укладення договорів про відшкодування   втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування під водоймами.

Про укладення договорів про відшкодування   втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування земельних ділянок /багаторічні насадження

Про укладення договору про надання послуги з тимчасового розміщення мобільного бетонного заводу.

Про затвердження договору оренди невитребуваних паїв.

Про внесення змін до договору оренди землі та укладення додаткової угоди.

Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства.

Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під багаторічними насадженнями/ горіхові лісополоси/  з подальшою передачею в оренду.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв) з правом подальшої передачі в оренду ФГ «Абсолют».

Про затвердження договорів оренди земельних ділянок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кузіну Анатолію Михайловичу для городництва в оренду площею 1,45 га ріллі в межах села Малосербулівка.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) з метою передачі у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва з метою передачі у власність.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки згідно державного акту на право постійного користування землею.

Про укладення договорів про відшкодування     втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування під об’єктами нерухомого майна.

Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна з подальшою передачею в оренду.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності, яка перебуває у користуванні гр. Фатич Н.І. на умовах оренди, цільове призначення якої змінюється з «сінокосіння і випасу худоби» (код згідно КВЦПЗ – А.01.08.) на «ведення товарного сільськогосподарського виробництва»  (код згідно КВЦПЗ – А.01.01.) в межах території Єланецької селищної ради.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в межах території Єланецької селищної ради.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

Про внесення змін до загальної чисельності працівників по благоустрою Єланецької селищної ради на 2021 рік, затвердженої  рішенням селищної ради  від 25 грудня 2021 року № 4.

Про визначення Державного підприємства "Агенція місцевих дорігМиколаївської області" замовником робіт по об'єкту "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральній с.Возсіятське"

Про затвердження проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральна с.Возсіятське

Про проведення сходів громадян в кожному старостинському окрузі із заслуханням звітів старост та керівництва селищної ради

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь