35 позачергова сесія восьмого скликання

1. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території

2. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 21 грудня 2023 року №8 «Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2024 році»

3.Про прийняття на баланс селищної ради та передачу на баланс КНП «Єланецька лікарня» службової квартири

4. Про внесення змін та доповнень до рішення Єланецької селищної ради від 09 листопада 2023 року №3 «Про здійснення заходів щодо отримання  фінансової підтримки для організації гарячого харчування учнів 1–4 класів Нововасилівського, Калинівського, Єланецького №1 ліцеїв Єланецької селищної ради, за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй у 2023/24 навчальному році»

5. Про прийняття на баланс Єланецької селищної ради установки для очищення води