Документи щодо діяльності комісії

Рішення виконавчого комітету №19 від 11.03.2021 року «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради»

Адміністративна комісія — це колегіальний орган, який утворюється при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

Засідання з розгляду адміністративних правопорушень проводяться за попередньою домовленість з членами комісії про дату та час проведення.

Адміністративна комісія розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені у ст. 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Вона має право розглядати правопорушення по більш ніж 20 статтям КУпАП:

Адміністративна комісія утворюється відповідними органами місцевого самоврядування в складі голови, заступника голови, відповідального секретаря та членів комісії. До складу комісії можуть входити депутати міської ради, представники профспілкових та інших громадських організацій, трудових колективів.

Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради.

Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений уповноваженою службовою особою. Справи про адміністративні правопорушення розглядаються адміністративною комісією відносно громадян, зареєстрованих на території Єланецької селищної ради. За вчинення правопорушень адміністративна комісія може застосовувати попередження або штраф.

Вичерпна інформація про діяльність Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради зазначена у відповідному положенні:

Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Єланецької селищної ради.