Засідання виконкому від 02.10.2023 року

Дата оприлюднення 12.10.2023 року

Рішення № 157 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №158 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №159 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №160 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №161 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №162 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №164 Про затвердження списків осіб по Єланецькій селищній раді  для забезпечення пільговими  дровами на опалювальний період 2023-2024 рр.

Рішення №166 Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

Рішення №167 Про заборону проїзду великовагових транспортних засобів в смт Єланець

Рішення №168 Про заборону проїзду великовагових транспортних засобів в селі Ольгопіль

Рішення №169 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вимощення адмінбудівлі  селищної ради в с. Великосербулівка , вул.Шкільна 3/1 Вознесенського району Миколаївської області»