Засідання виконкому від 25.11.2021 року

Рішення №160 Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Єланецької селищної ради

Рішення №161 Про затвердження плану заходів щодо святкування в громаді Дня Святого Миколая, Нового року та Різдвяних свят

Рішення №163 Про внесення змін до рішення виконкому №113 від 31.08.2021 р. «Про створення громадської комісії з житлових питань, затвердження її складу та Положення про громадську комісію»

Рішення №164 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №40 від 24.03.2008 р. «Про постановку на квартирний облік гр.Бут Л.О.»

Рішення №165 Про зняття з квартирного обліку

Рішення №166 Про затвердження списків громадян, взятих на квартирний облік у виконавчому комітеті Єланецької селищної ради, які потребують поліпшення житлових умов

Рішення №167 Про надання в тимчасове безоплатне користування майна комунальної власності селищної ради

Рішення №169 Про  затвердження  актів  обстеження зелених  насаджень, що підлягають видаленню

Рішення №168 Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

Рішення №170 Про затвердження додаткового списку пільговиків по Єланецькій селищній раді  для забезпечення пільговими  дровами на опалювальний період 2021-2022 рр.

Рішення №171 Про створення комісії по списанню комунального майна

Рішення №172 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №146 від 22.10.2021 р. «Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна»

Рішення №173 Про схвалення  проєкту рішення Єланецької селищної ради «Про бюджет Єланецької  селищної територіальної громади на 2022 рік»

Додаток 1