31 чергова сесія восьмого скликання

Порядок денний тридцятої першої сесії восьмого скликання Єланецької селищної ради (09.11.2023 року)

Дата оприлюднення - 02.11.2023 року

1.  Про здійснення заходів щодо отримання фінансової підтримки для організації гарячого харчування учнів 1–4 класів Нововасилівського, Калинівського, Єланецького №1 ліцеїв Єланецької селищної ради, за рахунок коштів Всесвітньої продовольчої програми Організацій Об’єднаних Націй у 2023/24 навчальному році

2. Про затвердження акту приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад
сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради

3. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 02 червня 2023 року №4 «Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради у 2023 році»

4. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 02 червня 2023 року №3 «Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2023 році»

5. Про внесення змін до Положення та структури комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради»

6. Про внесення змін та  доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки затвердженої рішенням сесії від 25 лютого 2021 року №5

7. Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування

8. Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою, що забезпечує еколого економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

10. Про укладення угод про соціальне партнерство

11. Про внесення змін до рішення №24 від 27.07.2023 року «Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь землекористування ПСП АФ «Авангард»

12. Про укладення договору оренди землі

13. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва«Поточний ремонт підвального приміщення (найпростішого укриття) в с. Возсіятське, вул. Центральна 55-Б Вознесенського району Миколаївської області»

14. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва«Поточний ремонт покрівлі Єланецького ліцею № 2 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області в смт. Єланець, вул. Паркова 25А Вознесенського району Миколаївської області»

15. Про внесення доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки

ДОДАТОК