Засідання виконкому від 22 жовтня 2021 року

Рішення №142 Про  затвердження Порядку використання коштів, які надійшли на спецрахунок під час проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя»

Рішення №144 Про затвердження додаткового списку пільговиків по Єланецькій селищній раді  для забезпечення пільговими  дровами на опалювальний період 2021-2022 рр.

Рішення №146 Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

Рішення №147 Про  затвердження  актів  обстеження зелених  насаджень, що підлягають видаленню

Рішення №148 Про облаштування обмежувачів в’їзду великовагових транспортних засобів в селах Возсіятське та Великосербулівка

Рішення №149 Про створення фонду захисних споруд цивільного захисту в населених пунктах Єланецької селищної ради

Рішення №150 Про затвердження Положення про попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за кошти бюджету Єланецької селищної ради у 2021 році «Милосердя»

Рішення №151 Про введення в дію протоколу засідання конкурсної комісії

Протокол №1 до рішення виконавчого комітету селищної ради №151 від 22.10.2021 р.