Депутатський корпус

з/ п

ПІБ обраного депутата Рік народ-ження Освіта Партійність

Посада

Місце роботи (заняття) Місце проживання Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата
1 Богданцев Василь Васильович 1978 вища безпартійний - - смт Єланець, Вознесенський р-н, Миколаївська обл.

Миколаївська регіональна організація політичної партії "Перемога Пальчевського

2

Бондарчук Анатолій Петрович

1968 вища член Політичної партії "Наш край" директор  ТОВ СГ виробниче підприємство "Агро-Флагман" с.Калинівка, Вознесенський