Четверта позачергова сесія восьмого скликання

№1 Про внесення змін та доповнень до Регламенту Єланецької селищної ради затвердженого рішенням Єланецької селищної ради № 15 від  15.12.2020 року.

№2 Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради на 2021 рік.

№3 Про затвердження Актів приймання-передачі індивідуально визначеного майна закладів культури Єланецької районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради та передачу закладів культури (бюджетних установ) в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради.

№4 Про внесення змін та доповнень до рішення 2 сесії 8 скликання від 25.12.2020 р. №20 «Про безоплатне прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради Миколаївської області».

№5 Про затвердження Актів приймання-передавання об’єктів нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області, в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області, до комунальної власності Єланецької селищної ради та передачу закладів освіти, освітніх установ (бюджетних установ) та частини нежитлової адміністративної будівлі в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

№6 Про затвердження передавальних Актів реорганізаційних комісій сільських рад.

№7 Про передачу закладів культури (клубних закладів) в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради.

№8 Про передачу закладів дошкільної освіти (бюджетних установ) в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради та затвердження Актів приймання-передавання майна.

№9 Про призначення Гравченко В.О. на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради».

№10 Про створення відділу соціального  захисту населення Єланецької селищної ради та затвердження  Положення.

№11 Про внесення змін до рішення селищної ради від 14.01.2021 року №4 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік».

№12 Про внесення змін до рішення сесії №7 від 27.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» із змінами.

№13 Про план роботи ради на 2021 рік.

№14 Про затвердження Плану діяльності  селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік .

№15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність Готшалюку В. С.

№16 Про затвердження проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах договору оренди землі ФОП Даровській О.О.

№17 Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення  в межах території  Єланецької селищної ради.

№18 Про прийняття у комунальну власність Єланецької селищної ради з державної власності земельних ділянок  сільськогосподарського призначення.

№19 Про створення комісії з легалізації зайнятості населення  зі змінами

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь