Шістнадцята сесія восьмого скликання

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки

2. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької сел ищної ради  та її виконавчих о рганів

3. Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради на 2022 рік

4. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради на 2022 рік

5. Про звіт селищного голови Л.Баденко  за 2021 рік

6. Про бюджет Єланецької селищної територіальної громади на 2022 рік

7. Про припинення повноважень старости сіл Малодворянка і Приют та звільнення з посади Верховської О.Ю.

8. Про умови оплати праці Єланецького селищного голови.

9. Про припинення повноважень старости села Ольгопіль та звільнення з посади Найсик О.В.

10. Про затвердження зразків, описів печаток і штампів старостинських округів Єланецької селищної ради

11. Про внесення змін до рішення від 24 липня 2021 року № 10 «Про надання згоди на безоплатне прийняття  майна з державної  власності у комунальну власність Єланецької селищної  ради для забезпечення роботи ЦНАП»

12. Про ліквідацію комунального закладу «Малодворянський заклад дошкільної освіти «Промінець» Єланецької селищної ради Миколаївської області

13. Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття від буд. №111 по вулиці Центральній до вулиці Молодіжної  в селі Возсіятське Вознесенського району Миколаївської області»

14. Про відмову у наданні дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних діляно к у власність для ведення особистого селянського господарства на території Єланецької селищної ради.

15. Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

16. Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

17. Про  надання  дозволу  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (всього - 2 особи)

18. Про  надання  дозволу  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення у користування на умовах оренди земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ 01.08)

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність