Тридцять четверта чергова сесія восьмого скликання 21.12.2023

1. Про затвердження Стратегічного плану відновлення та розвитку Єланецької територіальної громади на період до 2027 року.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки та затвердження Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

3.Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької селищної ради та її виконавчих органів.

4. Про зат вердження Програми «Громадське здоров’я Єланеччини» на 2024–2025 роки.

5. Про затвердження Комплексної Програми захисту прав дітей Єланецької селищної ради «Дитинство» на 2024-2025 роки.

6. Про виконання Програми «Культура Єланеччини» на 2021-2023 роки та затвердження Програми «Культура Єланеччини» на 2024-2025 роки.

7. Про організацію харчування в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради у 2024 році.

8. Про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради у 2024 році.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення Єланецької селищної ради від 28 жовтня 2021 року № 6 «Про затвердження плану реорганізації (трансформації) мережі закладів освіти Єланецької селищної ради на 2022–2027 роки» зі змінами.

10. Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Братолюбівської філії Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у 2024 році та затвердження заходів».

11. Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Малоукраїнської філії Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у 2024 році та затвердження заходів».

12. Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Ольгопольської філії Возсіятського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у 2024 році та затвердження заходів».

13. Про бюджет Єланецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки).

15. Про укладення договорів про відшкодування втрат до бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

16. Про укладення угоди про соціальне партнерство.

17. Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

18. Про внесення змін до договору оренди землі.

19. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ "Хлібороб-Агро" та внесення змін до договору оренди землі.

20. Про укладення договорів оренди землі.

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки.

23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Єланецькій селищній територіальній громаді земельні ділянки запасу (земельні ділянки, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам)із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Возсіятське, вул. Центральна.

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Державному спеціалізованому господарському підприємтсву "Ліси України" для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (КВЦПЗД 09.01).

25. Про прийняття на баланс селищної ради та передачу на баланс ЄСКП «Єланецьводопостач» системи очищення питної води.

26. Про прийняття на баланс селищної ради та передачу на баланс ЄСКП «Єланецьводопостач» системи очищення питної води (Ольгопіль).

27. Про надання дозволу на надання в оренду частини приміщення терапевтичного корпусу (4 поверх) КНП «Єланецька лікарня».

28. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

29. Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 09 червня 2022 року № 5 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної влас ності».

30. Про затвердження вартості послуги по утриманню одного торгового місця комунальному підприємству Єланецький селищний ринок «Центральний».

31. Про перейменування вулиць в населених пунктах Єланецької селищної ради.

32. Про перейменування населених пунктів на території Єл анецької селищної ради.

33. Про план роботи Єланецької селищної ради на 2024 рік.

34. Про передачу в безоплатне користування майна комунальної  власності 4- му відділу Вознесенського РТЦК та СП в Миколаївській області.

35. Про безоплатну передачу майна комунальної власності на баланс Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».

36. Про безоплатну передачу майна комунальної власності відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

37. Про безоплатну передачу майна комунальної власності Єланецької селищної ради військовій частині А 4279.