Засідання виконкому від 28.07.2023 року

Рішення №109 Про призначення піклувальника (П.І.Б.) над (П.І.Б.)

Рішення №110 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №111 Про призначення піклувальника (П.І.Б.) над (П.І.Б.)

Рішення №112 Про призначення піклувальника (П.І.Б.) над (П.І.Б.)

Рішення №113 Про призначення піклувальника П.І.Б. над П.І.Б.

Рішення №114 Про призначення піклувальника (П.І.Б.) над (П.І.Б.)

Рішення №115 Про представлення до присвоєння почесного звання України «Мати – героїня»

Рішення №117 Про затвердження зразка акта встановлення факту здійснення догляду

Рішення №118 Про створення  збірних пунктів евакуації населення Єланецької селищної ради

Рішення №119 Про створення   приймальних пунктів евакуації населення Єланецької селищної ради