Держпродспоживслужба

Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели в охолодженому та замороженому курячому м’ясі

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 24.09.2021 № 11.1.1-5/5845 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.5027 та № 2021.5027-fup1».

08:58 28.09.2021

Обережно виявлено випадки АЧС в Херсонській області!!!

Наприкінці липня місяця 2021 року у Херсонській області, Білозерський район,  зареєстровано захворювання свиней в приватному секторі на африканську чуму свиней. Задля локалізації та недопущення поширення захворювання на іншій території затверджено план заходів з локалізації і ліквідації. Оздоровчі заходи тривають.

10:49 30.08.2021

Вимоги Канади щодо комерційного переміщення собак віком до восьми місяців

Канадським агентством з контролю якості харчових продуктів на адресу Держпродспоживслужби надіслано вимоги щодо комерційного переміщення собак віком до восьми місяців для розведення, виставкових / розважальних цілей (постійне перебування), та перепродажу/передачі власнику собаки.

16:23 26.08.2021