Держпродспоживслужба

УВАГА – ЛЕПТОСПИРОЗ СВИНЕЙ!

Нажаль, на території Миколаївського району погіршення епізоотичного благополуччя та зареєстровано спалах захворювання серед тварин, а саме у господарстві ДППР «Степове» Миколаївського району введенні карантинні обмеження щодо лептоспирозу свиней з 02.04.2021. Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській районній державній адміністрації від 02.04.2021 № 5, визначено неблагополучною, щодо Лептоспирозу свиней, територію господарства ДППР «Степове» Миколаївського району.

15:39 13.04.2021

До уваги господарів домашніх тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що Компетентний орган Великобританії поінформував щодо використання форми сертифіката здоров’я для домашніх тварин для некомерційного переміщення до Сполученого Королівства Великої Британії, Нормандських островів та острова Мен собак, котів чи домашніх тхорів відповідно до Регламенту (ЄС) № 576/2013 при оформленні документів для вивезення домашніх тварин із України до Великобританії.

15:09 18.03.2021

Грип птиці в с. Лимани Галицинівської сільської ради

Згідно результатів дослідження ВЛ Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, із патологічного матеріалу, відібрано від 5 трупів птиці виявлено РНК вірус грипу птиці (звіт від 26.02.2021 № 000643 п.м. /21)

14:38 11.03.2021