Виконавчий апарат Єланецької селищної ради

Відділ організаційно-кадрової роботи, звернень громадян та комунікації з громадськістю

Начальник відділу

Свидро Лілія Валентинівна

Головний спеціаліст

Одинець Сніжана Василівна

Головний спеціаліст

Кожукарь Надія Миколаївна

Секретар керівника

Аманська Олена Анатоліївна

                                    

                                           Сектор з юридичних питань

Завідувач сектору

Хізніченко Марина Михайлівна

Головний спеціаліст

Раєвич Тетяна Миколаївна

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділу, головний бухгалтер

Вагіна Тетяна Борисівна

Головний спеціаліст з питань державних закупівель

Рудінський Максим Олександрович

Головний спеціаліст

Ніколайчук Алла Василівна

Провідний спеціаліст

Тарасенко Тетяна Іванівна

Провідний спеціаліст

Чепурна Людмила Петрівна

 

Відділ земельних ресурсів та агропромислового розвитку

Начальник відділу

Шатохіна Людмила Іванівна

Головний спеціаліст

Гобер Ксенія Сергіївна

Інспектор смт Єланець

Зосімова Раїса Никифорівна

Інспектор Великосербулівський старостинський округ

Гнатюк Ольга Олександрівна

Інспектор Великосолонівський старостинський округ

Бескровна Валентина Іванівна

Інспектор Водянолоринський старостинський округ

Ванкевич Людмила Василівна

Інспектор Возсіятський старостинський округ

Вакантна посада

Інспектор Калинівський старостинський округ

Полудень Таміла Іванівна

Інспектор с.Малодворянка Нововасилівський старостинський округ

Гонтарук Ганна Григорівна

Інспектор Нововасилівський старостинський округ

Салютіна Раїса Василівна

Інспектор Маложенівський старостинський округ

Левков Віктор Орестович

Інспектор Малоукраїнський старостинський округ

Лимарчук Ілона Вікторівна

Інспектор Ясногородський старостинський округ

Хом’як Антоніна Петрівна

Інспектор с. Ольгополь Нововасилівський старостинський округ

Пурдик Сергій Миколайович

 

Сектор комунальної власності, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

Завідувач сектору

Кирильчук Олена Яківна

Головний спеціаліст

Гінкул Володимир Сергійович

 

Сектор з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами

Завідувач сектору

Димчишин Віталій Миколайович

Завідувач військово-облікового бюро

Москаленко Олег Всеволодович

 

Вдділ з питань архіву та діловодства

Начальник відділу

Саворська Світлана Андріївна

Діловод (Великосербулівський старостинський округ)

Жосан Тамара Олександрівна

Діловод (Великосолонівський старостинський округ)

Мачинська Людмила Миколаївна

Діловод (Водянолоринський старостинський округ)

Денисюк Тетяна Володимирівна

Діловод (Возсіятський старостинський округ)

Машкін Тетяна Василівна

Діловод (Калинівський старостинський округ)

Кульбачинська Оксана Олександрівна

Діловод (Нововасилівський старостинський округ)

Суртаєва Людмила Олександрівна

Діловод  (Маложенівський старостинський округ)

Мартинюк Тетяна Василівна

Діловод (Малоукраїнський старостинський округ)

Шумська Тетяна Георгіївна

Діловод (Ясногородський старостинський округ)

Решетняк Тетяна Миколаївна

Діловод (с. Ольгополь Нововасилівський старостинський округ)

Кузнець Ольга Степанівна

 

 

Завідувач господарством

Дорошенко Тетяна Іванівна

Водій автранспортних засобів (легкового автомобіля)

Дячок Юрій Борисович

Прибиральник службових приміщень

Орленко Валентина Іванівна

Прибиральник службових приміщень

Швець Ольга Іванівна

Двірник

Перова Галина Володимирівна

Охоронець

Сорока Юрій Васильович

Охоронець

Палієнко Володимир Григорович

Опалювач

Аманський Анатолій Сергійович

Опалювач

Вагін Олександр Іванович

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь