Дванадцята сесія восьмого скликання

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про затвердження Положення  про конкурс на зайняття вакантної  посади директора комунальної установи «Єланецький Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про затвердження Положення  про конкурс на зайняття вакантних  посад  консультанта та психолога комунальної установи «Єланецький Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про призначення та виплату стипендій обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань у 2020/2021 навчальному році.

Про затвердження мережі функціонуючих закладів загальної середньої освіти  Єланецької селищної ради у 2021/2022 навчальному році.

Про внесення змін до рішення 10 сесії 8 скликання Єланецької селищної ради  від 14 липня 2021 року № 3 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про внесення змін та доповнень до Статуту Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про затвердження Акта приймання-передавання матеріально-технічних цінностей та основних засобів Нововолодимирівської філії опорному закладу – Єланецькому закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про ліквідацію Малодворянського ЗДО «Промінець», 

Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Малодворянської філії Возсіятського ліцею Єланецької селищної ради Миколаївської області у 2022 році та затвердження заходів».

Про внесення змін до рішення сесії №7 від 27.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» із змінами.

Про схвалення проєкту Угоди про співробітництво між Вознесенською районною радою та Єланецькою и територіальною громадою.

 Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду.

Про затвердження проекту щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду ПСП "АФ "Авангард".

Про внесення змін до рішення №12 від 17.06.2021 року "Про укладення договорів оренди земельних ділянок".

Про внесення змін до рішення №3 від 17.06.2021 року "Про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування".

Про укладення угод про соціальне партнерство.

Про укладення договорів про відшкодування  втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

Про внесення змін до рішення №16 від 17.06.2021 "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність".

Про надання земельної ділянки в постійне користування.

Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду.

Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.

Про відмову в  наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) у власність  (за сертифікатами).

Про затвердження детальних планів території.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду гр. Валявському В.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні на умовах оренди гр. Фень Анатолія Степановича для рибогосподарських потреб на території Єланецької селищної ради.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам (всього-7 осіб).

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки.

Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Про укладення договору  оренди землі на новий строк.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення у користування на умовах оренди земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  (КВЦПЗ 01.08).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва.       

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам (всього - 13 осіб).

Про надання дозволу ФГ "Лунгу М.І." на очищення лісосмуг від захаращення.

Про підтримку ідеї створення екопоселення на території ПП "Тихий хутір - 1".

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність громадянам України для ведення фермерського господарства з розстрочкою платежу 10 років за ціною, яка дорівнює нормативній грошовій оцінці.

Про відмову в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про внесення доповнення до Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно.

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт каналізаційної системи Комунального  закладу «Нововасилівський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Єланецької селищної ради Миколаївської області» за адресою: вул. Шкільна, 9 в с. Нововасилівка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Облаштування території навколо пам’ятника в с.Нововасилівка, Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт системи водопостачання та каналізації харчоблоку Нововасилівського закладу загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області за адресою: вул. Шкільна, 9  в с. Нововасилівка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по проспекту Незалежності в смт. Єланець Миколаївської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку між вулицею Космічною та вулицею Т.Шевченка в с. Маложенівка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільній в с. Нововасилівка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільній в с. Нововолодимирівка Єланецької селищної ради Миколаївської області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Азарова в с. Малоукраїнка Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження Акту приймання-передавання окремого індивідуально визначеного нерухомого майна  комунальної власності Єланецької селищної ради в оперативне управління з правом балансоутримувача  Комунальному некомерційному підприємству «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Про зміну місця розташування та зміну юридичної адреси Єланецької селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь