Двадцять шоста позачергова сесія восьмого скликання від 8 червня 2023 року

Рішення №1 Про  внесенн я змін  до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік 1454500000 (код бюджету)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 7

Рішення №2 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Центральна в с. Водяно-Лорине, Миколаївської області»

Рішення №3 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт зовнішніх віконних укосів будівлі Водяно-Лоринської філії Возсіятського ліцею, Єланецької селищної ради, Вознесенського району Миколаївської області  за адресою: с. Водяно - Лорине, вул. Центральна, 22 А, Вознесенського району, Миколаївської області»

Рішення №4 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт приміщень захисної споруди цивільного захисту (найпростіше укриття) за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, смт. Єланець, вул. Соборна, 126»

Рішення №5 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт приміщень захисної споруди цивільного захисту за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с.Великосербулівка, вул. Шкільна № 3/1»

Рішення №6 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт приміщень захисної споруди цивільного захисту за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район, с. Велика Солона,  вул. Центральна, № 31А/2»