Чотирнадцята сесія восьмого скликання

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам (всього - 13 осіб).

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік

Про утворення старостинських округів

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Єланецької селищної територіальної громади

Про затвердження плану реорганізації (трансформації) мережі закладів освіти Єланецької селищної ради на 2022-2027 роки

Про прийняття проєкту рішення «Про ліквідацію Нововолодимирівської філії Єланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Єланецької селищної ради Миколаївської області у 2022 році та затвердження заходів»

Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування

Про внесення змін до рішення №24 від 14.07.2021 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду АТ "Миколаївобленерго"

Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у користування на умовах оренди земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби (КВЦПЗ 01.08)

Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в оренду для городництва (КВЦПЗ 01.07)

Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду

Про надання  дозволу  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства у власність

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду гр. Рекубратському М.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) - (присадибні ділянки)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність (за сертифікатами)

Про укладення договорів оренди землі

Про дострокове припинення договору оренди земельної ділянки

Про надання згоди на виговлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок згідно державних актів на право постійного користування землею

Про укладення угоди про соціальне партнерство

Про встановлення ставки орендної плати у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки для всіх категорій земель комунальної форми власності

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Миру смт. Єланець Єланецької селищної ради»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Дружби смт Єланець Єланецької селищної ради»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Набережна с Велика Солона Єланецької селищної ради»

Про  безоплатну передачу індивідуально визначеного рухомого майна Єланецької  селищної ради від  КНП  «Єланецька   лікарня»  до ЄСКП «Єланецьводопостач»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Матеріали для поточного ремонту покрівлі будівлі Возсіятської клубної філії комунального закладу "Центр культури і дозвілля "Зоря" Єланецької селищної ради Миколаївської області ,  за адресою: с.Возсіятське Єланецької селищної ради

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Матеріали для улаштування вимощення навколо музичної школи смт. Єланець Миколаївської області»

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Матеріали для ремонту санвузла  Комунального закладу «Малоукраїнський заклад дошкільної освіти "Чебурашка" Єланецької селищної ради Миколаївської області, за адресою: вул. Шкільна, 26 в с. Малоукраїнка Єланецької селищної ради Миколаївської області

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт санвузла  Комунального закладу "Малоукраїнський заклад дошкільної освіти "Чебурашка" Єланецької селищної ради Миколаївської області, за адресою: вул. Шкільна, 26 в с. Малоукраїнка Єланецької селищної ради Миколаївської області

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Матеріали для поточного ремонту покрівлі будівлі комунального закладу "Центр культури і дозвілля "Зоря" Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт покрівлі будівлі Возсіятської клубної філії комунального закладу "Центр культури і дозвілля "Зоря" Єланецької селищної ради Миколаївської області,  за адресою: с. Возсіятське Єланецької селищної ради

Про внесення змін до Положення  про конкурс серед населених пунктів Єланецької селищної ради на кращий санітарний стан та благоустрій території

Про звернення депутатів селищної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо стабільного проходження опалювального сезону 2021/2022 рр.

Про надання згоди на укладення договору про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань ( у сфері містобудування та архітектури)