Тридцята чергова сесія восьмого скликання

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Єланецької селищної ради 8 скликання Семенчової Любові Григорівни

2. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року включно.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки затвердженої рішенням сесії від 25 лютого 2021 року № 5.

4. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

5. Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди.

7. Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки).

9. Про  внесення змін до договорів оренди землі.

10. Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

12. Про надання дозволу ФГ "Лунгу М.І." на очищення лісосмуг від захаращення.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельної ділянки.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки.

15. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради № 24 від 27.07.2023 року (ПСП АФ Авангард).

16. Про дострокове припинення дії договорів оренди землі.

17. Про продовження терміну дії договору оренди землі.

18. Про затвердження проекту землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки землі.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь.

21. Про укладення угоди про соціальне партнерство.

22. Про укладення договорів оренди землі.

23. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ЄСКП «Єланецьводопостач».

24. Про надання дозволу на розробку детального плану території.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою встановлення земельного сервітуту.

26. П ро укладення договору оренди землі з гр. Настенко М.М.

27. Про перейменування КЗ «Куйбишевський заклад дошкільної освіти «Теремок» Єланецької селищної ради Миколаївської області».

28. Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради.

29. Про підвезення учнів із населених пунктів Єланецької громади до Єланецького ліцею №1 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

30. Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради

31. Про внесення доповнень і змін до рішення від 02 червня 2023 року № 34 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності протирадіаційного укриття, що належить Головному управлінню Пенсійного фонду України в Миколаївській області».

32. Про безоплатну передачу майна неприбуткового комерційного підприємства «Єланецька лікарня» Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».

33. Про внесення змін до рішення Єланецької селищної ради від 29 квітня 2021 року № 10 «Про затвердження тарифів на послуги Єланецькому селищному комунальному  підприємству «Єланецьводопостач».

34. Про прийняття до комунальної власності Єланецької селищної ради майна від АТ «Миколаївгаз» та затвердження Акту приймання-передачі майна.

35. Про укладення договору на господарське відання складовими газорозподільної системи між Єланецькою селищною радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь