Тридцять сьома сесія восьмого скликання 20.06.2024 року

1. Про припинення виконання обов’язків головного лікаря КНП «Єланецька  лікарня».

 2. Про призначення головного лікаря КНП «Єланецька лікарня» та   укладання  з ним контракту.

3. Про внесення доповнень до «Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Єланецькій селищній раді Миколаївської області на 2021-2026 роки», затвердженої рішенням селищної ради від 14 липня 2021 року № 12.

4. Про внесення доповнень до рішення селищної ради від 29 квітня 2021 року № 4 «Про затвердження Програми розвитку освіти Єланеччини на 2021–2025 роки».

5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.04.2021 року № 5 «Про затвердження Положення щодо призначення і виплати стипендій Єланецької селищної ради обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань».

6. Про призначення та виплату стипендій Єланецької селищної ради обдарованим та здібним дітям, колективам, переможцям всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань за результатами 2023/2024 навчального року.

7. Про забезпечення підвезення вихованців Єланецького закладу дошкільної освіти № 4 «Малятко» для здобуття дошкільної освіти.

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2023 року №3  «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької селищної ради та її виконавчих органів».

9. Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2025 року включно.

10. Про затвердження на території Єланецької селищної ради  місцевих податків і зборів.

11. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

12. Про ліквідацію Братолюбівської філії Єланецького ліцею № 1 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

13. Про ліквідацію Ольгопольської філії Возсіятського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки).

15. Про відмову у наданні дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

16. Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

17. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

19. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою.

20. Про продовження терміну дії договору оренди землі.

21. Про внесення змін до договорів оренди землі.

22. Про дострокове припинення договорів оренди земельних ділянок з ТОВ «СГВП «Єланецьке».

23. Про укладення договорів оренди землі з ТОВ «ПАЕК-Агро».

24. Про укладення договору оренди землі.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою та укладення договорів оренди землі.

26. Про дострокове припинення договорів оренди землі.

27. Про надання дозволу на передачу земельної ділянки в суборенду.    

28. Про продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ 01.02) гр. Алхімову В.Д.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у постійне користування Єланецькому професійному аграрному ліцею.

30. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває в оренді.

31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки.

32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

33. Про надання дозволу на розширення кладовища в с. Уральське Єланецької селищної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області.

34. Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

35. Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт покрівлі будівлі Єланецького ліцею №2 Єланецької селищної ради, що розташований за адресою: вул. Паркова, 25-А, смт Єланець, Вознесенський район, Миколаївська область».

36. Про надання згоди на безоплатне прийняття квартири з державної до комунальної власності  Єланецької селищної ради.

37. Про внесення змін та доповнень до Програми водозабезпечення  Єланецької громади на 2023–2025 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23 березня 2023 року № 4.   

38. Про  надання дозволу на списання господарського приміщення - сараю  Комунальному некомерційному підприємству «Єланецький центр первинної медико-санітарної допомоги».

39. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок на: - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (КВЦПЗ 11.03), площею 3.0015 га, кадастровий номер 4823081000:04:000:0292 та 0,0048 га, кадастровий номер 4823081000:04:000:0513,  які розташовані за межами с. Возсіятське Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області».

40. Про передачу марок стандартних поштових «u» та конвертів 4-му відділу Вознесенського РТЦК та СП в Миколаївській області.

41. Про безоплатну передачу майна для потреб військовій частині А 7052.

42. Про безоплатну передачу майна для потреб військовій частині А 0216.

43. Про внесення змін до рішення селищної ради від 29 січня 2021 року № 5 «Про затвердження Актів приймання-передавання об’єктів нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області, в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області, до комунальної власності Єланецької селищної ради та передачу закладів освіти, освітніх установ (бюджетних установ) та частини нежитлової адміністративної будівлі в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради».

44. Про надання безперешкодного користувацького доступу у межах користувача до систем відеоспостереження.

45. Про затвердження Регламенту роботи Єланецької селищної ради восьмого скликання в новій редакції.

46. Про надання згоди на службове відрядження до м. Стамбул (Турецька Республіка).

47. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».

      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь