Дев'ята чергова сесія восьмого скликання

Про  укладення договору про соціальне партнерство

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про заходи з підготовки комунальних закладів та установ соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

Про хід виконання Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно та внесення доповнень до Програми.

Про укладення договорів про відшкодування  втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 29.04.2021 року№ 43 «Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна з подальшою передачею в оренду».

Про внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод.

Про  надання  дозволів  на  розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для  ведення особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою c. Ольгопіль, вул. Весела.

Про внесення змін до рішення №30 від 29.04.2021 "Про внесення змін до договору оренди землі та укладення додаткової угоди".

Про  надання  дозволів  на  розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з подальшою передачею в оренду.

Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) /згідно сертифікатів/.

Про укладення договорів оренди земельних ділянок.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення фермерського господарства з метою передачі у власність.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та укладення договору оренди ФОП Черняк Т.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу.

Про  надання  дозволу  на  розробку  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва індивідуального гаража у власність.

Про надання дозволів на розробкупроектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності в постійне користування ЄСКП "Єланецьводопостач".

Про внесення змін та доповнень до рішення 3 позачергової сесії 8 скликання від 14 січня 2021 року № 3 «Про зміну засновника, власника та назви комунальних закладів культури Єланецької селищної ради».

Про внесення змін та доповнень до рішення 3 позачергової сесії 8 скликання від 14 січня 2021року № 3 «Про зміну засновника, власника та назви комунальних закладів культури Єланецької селищної ради» (зі змінами від  25 лютого 2021 року № 10).

Про внесення змін до рішення 4 позачергової сесії 8 скликання від 29 січня 2021 року № 7 «Про передачу закладів культури (клубних закладів)  в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради».

Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання від 25 лютого 2021 року № 8 «Про затвердження мережі закладів культури Єланецької селищної ради».

Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Центр культури і дозвілля «Зоря» Єланецької селищної ради Миколаївської області».

Про редакційне уточнення найменування об’єкта (заходу), визначеного розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року №468-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Про затвердження Положень про  відділи  та сектори апарату Єланецької селищної ради.

Про затвердження Положення про оплату праці працівників апарату Єланецької селищної ради, її виконавчих органів та Положення про преміювання і надання матеріальної допомоги працівникам апарату Єланецької селищної ради, її виконавчих органів.

Про затвердження акту приймання-передачі індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради.

Про внесення змін до договору оренди від 04.01.2019 р. № б/н шляхом укладання додаткової угоди.

Про внесення змін до договору оренди від 10.04.2019 року №91/19 шляхом укладання додаткової угоди.

Про затвердження Порядку придбання в комунальну власність Єланецької селищної ради обєктів  нерухомого майна.

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Великосербулівської клубної філії комунального закладу "Центр культури і дозвілля "Зоря" Єланецької селищної ради Миколаївської області", що розташований за адресою вулиця Садова, 2, с. Великосербулівка, Миколаївської області"

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради на 2021–2023 роки.

Про внесення змін до рішення № 8 від 27.11.2020 р. Єланецької селищної ради «Про постійні комісії Єланецької селищної ради».

Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Єланецької селищної ради від 25 грудня 2020 року № 19 « Про затвердження норм харчування та вартості одного дітодня в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради на 2021 рік».

Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання Єланецької селищної ради від 25 лютого 2021р № 7 «Про затвердження Програми «Громадське здоров’я Єланеччини» на 2021–2023 роки».

Про зняття з порядку денного питання "Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Єланеччини на 2021-2025 роки".

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь