Двадцять перша сесія восьмого скликання

1. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2022 рік

2. Про бюджет Єланецької селищної територіальної громади на 2023 рік

3. Про укладення договорів про відшкодування втрат бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

4. Про продовження терміну дії договорів оренди землі

5. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди

6. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок

7. Про укладення угоди про соціальне партнерство

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки)

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо впорядкування угідь земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ "Клинового В.К."

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність (за сертифікатом)

11. Про дострокове припинення договорів оренди земельних ділянок

12. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду