Друга сесія восьмого скликання

Про дострокове припинення повноважень депутатів 8-го скликання Єланецької селищної ради Готшалюка Р.В. та Кирильчук Т.О.

Про реєстрацію  депутатів Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

Про внесення змін до рішення №8 від 27.11.2020 року Єланецької селищної ради «Про постійні комісії Єланецької селищної ради».

Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Єланецької селищної ради та її виконавчих органів на 2021 рік.

Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Єланецької селищної ради  на 2021-2023 роки.

Про затвердження Комплексної  Програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно.

Про  селищний  бюджет Єланецької  селищної ради на 2021рік.

Про створення відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього.

Про створення відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього.

Про створення Служби у справах дітей  Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього.

Про прийняття у комунальну власність Єланецької селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про затвердження старости сіл Малодворянка та Приют

Про затвердження старости села Ольгополь

Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів виконавчого комітету Єланецької селищної ради для старост.

Про зміну засновника, назви та затвердження Статутів в новій редакції комунальних закладів дошкільної освіти Єланецької селищної ради.

Внесення змін до складу виконавчого комітету Єланецької селищної ради.

Про внесення змін та доповнень до рішення №19 Єланецької селищної ради 8 скликання від 15.12.2020 року «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Єланецької селищної ради»

Про утворення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього.

Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Єланецької селищної ради.

Про затвердження норм харчування та вартості одного дітодня в комунальних  закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради на 2021 рік.

Про безоплатне прийняття майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного та рухомого майна юридичної особи Комунального некомерційного підприємства «Єланецька центральна районна лікарня» Єланецької районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного  рухомого майна юридичної особи Комунальне некомерційне підприємство «Єланецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Єланецької районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна закладів культури Єланецької районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до комунальної власності Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття окремого  індивідуально визначеного майна комунальної організації (установи, закладу) «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Єланецького району» із  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до  Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття нерухомого та індивідуального визначеного майна «40 років Перемоги» із  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття частини нерухомого майна (частина нежитлової адміністративної будівлі) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради Миколаївської області

Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного окремого майна комунальної установи «Єланецький районний Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єланецької  районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища  Єланецького району Миколаївської області до комунальної власності  Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття окремого  індивідуально визначеного майна «Бюро технічної інвентаризації » із  спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області до  комунальної власності Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття об’єктів  нерухомого та індивідуально визначеного майна Єланецької районної ради  Миколаївської області до комунальної  власності Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про безоплатне прийняття частини  нерухомого майна із спільної власності  територіальних громад сіл, селища Єланецького  району  Миколаївської області у комунальну  власність Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів  Єланецької селищної ради.

Про розгляд Аналізу регуляторного впливу та проєкту рішення «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються ЄСКП  «Єланецьводопостач»

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь