A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Єланецька громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Персональний склад діючого виконкому селищної ради 7-го скликання

№п/п

ПІБ

Посада

Функції

1

Баденко Любов Василівна

Єланецький селищний голова

Голова виконкому

 

2

Хібеба Наталія Петрівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого

комітету селищної ради

Секретар виконкому

3

Дереглазова Анастасія Володимирівна

Секретар Єланецької селищної  

ради

Член виконкому

4

Селютін Олександр Миколайович

Перший  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Член виконкому

5

Бурлака Тетяна Юріївна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Член виконкому

6

Клобукова Людмила Володимирівна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Член виконкому

7

Кормишкін Юрій Анатолійович

Депутат Миколаївської обласної ради

Член виконкому

8

Демченко Тетяна Василівна

Депутат Миколаївської обласної ради

 

Член виконкому

9

Чернетченко Надія Володимирівна

Старший майстер Єланецької дільниці СЕСГ Вознесенського відділення УЕ

Член виконкому

10

Соколов Андрій Михайлович

Начальник Єланецького міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Член виконкому

11

Кишковський Олександр Анатолійович

Менеджер філії АТ «Миколаївобленерго» Єланецького району

Член виконкому

12

Мачушенко Валентина Іванівна

Головний лікар КНП «Єланецької центральної первинної медико-санітарної допомоги»

Член виконкому

13

Головань Світлана Валеріївна  

Керівник відділу освіти та спорту  Єланецької селищної ради

Член виконкому

14

Кобаль Світлана Анатоліївна

Cтароста сіл Великосербулівка, Нововолодимирівка та Григорівка

Член виконкому

15

Катанова Людмила Олександрівна

Cтароста села Велика Солона

Член виконкому

16

Кирильчук Тетяна Оникіївна

 

Cтароста сіл Водяно-Лорине та Семенівка

Член виконкому

17

Свиденко Тетяна Володимирівна

Cтароста сіл Возсіятське та Ковалівка

Член виконкому

18

Булах Володимир Миколайович

Cтароста сіл Калинівка, Новолександрівка, Уральське та Водяне

Член виконкому

19

 

Козуб Тетяна Михайлівна

Cтароста Маложенівського старостинського округу

Член виконкому

20

Васильченко Іванна Йосипівна

Cтароста сіл Малоукраїнка та Дружелюбівка

Член виконкому

21

Полякова Людмила Іванівна

Cтароста сіл Нововасилівка, Іванівка та Федоро-Михайлівка

Член виконкому

22

Готшалюк Руслан Володимирович

Cтароста сіл Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні та Бугорок

Член виконкому

23

Верховська Олена Юліївна

 

Cтароста сіл Малодворянка та Приют

Член виконкому

24

Найсик Ольга Володимирівна

 

Cтароста села Ольгопіль

Член виконкому

 

                                            

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь