Тридцять шоста сесія восьмого скликання 28.03.2024 року

1. Про звіт селищного голови щодо роботи виконавчих органів Єланецької селищної ради за 2023 рік.

2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної територіальної громади на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням від 21.12.2023 року № 2.

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Єланецької селищної територіальної громади за 2023 рік

4. Про затвердження звіту про надходження та використання коштів Цільового фонду за 2023 рік. 

5. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

6. Про ліквідацію Комунального закладу «Братолюбівський заклад дошкільної освіти №3 «Сонечко» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

7. Про ліквідацію Комунального закладу «Нововолодимирівський  заклад дошкільної освіти «Ромашка» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

8. Про зміну типу та перейменування Великосербулівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Великосербулівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

9. Про зміну типу та перейменування Великосолонівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Великосолонівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

10. Про зміну типу та перейменування Єланецького ліцею №2 Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Єланецьку гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

11. Про зміну типу та перейменування Калинівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Калинівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

12. Про зміну типу та перейменування Маложенівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Маложенівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

13. Про зміну типу та перейменування Нововасилівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Нововасилівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

14. Про зміну типу та перейменування Новоолександрівського ліцею Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області у Новоолександрівську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

15.Про зміну типу та перейменування Ясногородського ліцею Єланецької селищної ради Вознесен ського району Миколаївської області у Ясногородську гімназію Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (присадибні ділянки).

17. Про укладення договорів про відшкодування втрат до бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

18. Про затвердження проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок ФГ «Гавенко І.В.».

19. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди.

20. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, що перебуває в оренді ФГ «Філімонова І.М.».

21. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Навасардян Е.О. та внесення змін до договору оренди землі.  

22. Про укладення договорів оренди землі.

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо проведення інвентаризації земельних ділянок комунального підприємства Єланецький селищний ринок «Центральний».

24. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо підготовки лотів на електронні торги.

25. Про затвердження переліку земельних ділянок щодо передачі прав оренди на конкурентних засадах на електронних торгах.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі Приватному акціонерному товариству «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів мобільного зв’язку.

28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ЄСКП «Єланецьводопостач».

29. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

30. Про надання згоди на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки.

31. Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо проведення інвентаризації земельної ділянки, технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб , паспорта водного об’єкту та розрахунку розміру плати за водний об’єкт.

32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь. 

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства (01.02).

34. Про затвердження Положення про відділ  комунальної власності, містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, соціально – економічного розвитку та цифровізації апарату  Єланецької селищної ради.

35. Про закріплення на праві оперативного управління будівлі підвалу  за відділом культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради.

36. Про передачу на баланс ЄСКП «Єланецьводопостач» системи очищення питної води.

37. Про надання дозволу на надання в оренду частини приміщення адміністративного будинку Великосербулівського старостинського округу.

38. Про затвердження Акту приймання-передачі нерухомого майна від підприємства комунальної власності «Фармація».

39. Про надання дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення терапевтичного корпусу КНП «Єланецька лікарня» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

40. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності протирадіаційного укриття, що належить Державній судовій адміністрації  України в Миколаївській області.

41. Про надання дозволу на списання транспортного засобу Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».

42. Про прийняття на баланс селищної ради основних засобів.

43. Про передачу в безоплатне користування майна 4-му відділу Вознесенського РТЦК та СП в Миколаївській області.

44. Про прийняття на баланс селищної ради матеріальних цінностей.

45. Про надання згоди на відрядження до м. Вільнюс (Литовська Республіка)

46. Про надання згоди на службове відрядження до м. Стамбул (Турецька Республіка).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь