Засідання виконавчого комітету від 05.06.2024 року

Рішення з №208 по №317  рішення органу опіки та піклування  про надання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Рішення №319 Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Єланецької селищної ради від 26.05.2023 №73 «Про створення координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, торгівлі людьми та затвердження Положення про координаційну раду»

Рішення №320 Про затвердження акту обстеження мінерального грунту, який знаходиться на території звалища за межами с.Возсіятське Вознесенського району Миколаївської області

Рішення №321 Про надання дозволу на влаштування басейну для привозної води

Рішення №322 Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва «Поточний ремонт покрівлі захисної споруди цивільного захисту (найпростіше укриття - підвал ) ЗДО, за адресою: Миколаївська область Вознесенський район с. Возсіятське, вул. Центральна, 37»

Рішення №323 Про затвердження зведеного кошторису на проектні роботи «Електропостачання адміністративно-господарської будівлі по вул. Центральна, 10 в с. Водно-Лорине Вознесенського р-ну Миколаївської обл.»

Рішення №324 Про затвердження зведеного кошторисуна проектні роботи «Електропостачання адміністративного будинку по вул. Шкільна, 3 в с. Великосербулівка Вознесенського р-ну Миколаївської обл.»

Рішення №325 Про затвердження зведеного кошторису на проектні роботи «Електропостачання житлового будинку по вул. Партизанська, 28 в смт. Єланець Вознесенського р-ну Миколаївської обл.»

Рішення №326 Про затвердження зведеного кошторису на проектні роботи «Електропостачання нежитлового приміщення по вул. Дворянська, 55 в с. Малодворянка Вознесенського р-ну Миколаївської обл.»

Рішення №327 Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

Рішення №328 Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна

Рішення №329 Про затвердження плану заходів на ІІ  півріччя 2024р.

Рішення №330 Про затвердження тимчасових норм витрат палива на автомобіль Renault Duster №15АО 7701, який знаходиться на балансі Єланецької селищної ради

Рішення №331 Про затвердження норм списання паливно-мастильних матеріалів для мотокоса бензинова Тех-ас ТА-03-153