П’ята чергова сесія восьмого скликання

Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2021 рік.

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і  соціального розвитку Єланецької селищної ради   на 2021-2023 роки.

Про організацію цивільного захисту .

Про затвердження Положення про Єланецьку селищну ланку  територіальної підсистеми єдиної державної  системи цивільного захисту.

Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Єланецької селищної ради на 2021-2025 роки. 

Про затвердження Комплексної Програми захисту прав дітей Єланецької селищної ради «Дитинство» на 2021-2023 роки

Про затвердження Програми «Громадське здоровя» .

Про затвердження мережі закладів культури Єланецької селищної ради.

Про функціонування музеїв Єланецької селищної ради.

Про внесення змін та доповнень до рішення 3 позачергової сесії 8 скликання від 14 січня 2021р № 3 «Про зміну засновника, власника та назви комунальних закладів культури Єланецької селищної ради».

Про здійснення Єланецькою селищною  радою повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Єланецькій селищній раді

Про внесення змін та доповнень до рішення селищної ради від 15 грудня 2020 року № 24 «Про утворення Центру  надання адміністративних послуг у Єланецькій  селищній раді та затвердження Положення про нього»

Про затвердження Акта приймання-передавання окремого індивідуально визначеного майна комунальної установи «Єланецький районний Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Єланецької районної ради Миколаївської області із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області, в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області, до комунальної власності Єланецької селищної ради та передачу Центру в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

Про затвердження Акта приймання-передавання об’єктів нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна стадіону «40 років Перемоги» із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області, в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області, у комунальну власність Єланецької селищної ради та передачу в оперативне управління з правом балансоутримувача відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради.

Про затвердження Акта приймання-передавання об’єктів нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна – нежитлової адміністративної будівлі загальною площею 104,78 кв.м. із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області, в особі Вознесенської районної ради Миколаївської області, у комунальну власність Єланецької селищної ради.

Про затвердження Акта приймання-передавання індивідуально визначеного майна з балансу Єланецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на баланс Єланецької селищної ради.

Про затвердження Акта приймання-передавання індивідуально визначеного майна з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на баланс Єланецької селищної ради.

Про  затвердження Акта приймання-передавання об’єкту нерухомого майна   та передачу його на баланс комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради»

Про затвердження Акта приймання- передачі частини об’єкту нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради та передачу його в оренду ПП «Редакція газети «Єланецький вісник».

Про затвердження Акта приймання-передавання окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища Єланецького району Миколаївської області у комунальну власність Єланецької селищної ради та передачу його на баланс комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Єланецької селищної ради Миколаївської області.

Про прийняття у комунальну власність Єланецької селищної ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про внесення змін до договору оренди (нерозподілених паїв) №4/19 від 06.02.2019 р. та укладення додаткової угоди.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Рудь А.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Про розірвання договору оренди землі (нерозподілених паїв) № 8/19.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства з метою передачі у власність громадянам.

Про погодження прєкту регуляторного акту «Про затвердження  Правил благоустрою території населених пунктів Єланецької територіальної громади»

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Парковій смт.Єланець Миколаївської області».

Про надання згоди на передачу до комунальної власності житлового приміщення

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь