П’ятнадцята сесія сьомого скликання

Дата: 24.02.2017 20:49

23 лютого 2017 року в сесійній залі селищної ради відбулася п’ятнадцята сесія сьомого скликання. На сесії були присутні керівники дитячих дошкільних закладів селищної ради, керівник ЄСКП «Єланецьводопостач», а також приватні підприємці, які здійснюють свою діяльність на території смт.Єланець.

До порядку денного були включені наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.07.2016 р. №2 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку залежно від виду господарської діяльності по Єланецькій селищній раді на 2017 рік»
  2. Про внесення змін до рішення селищної ради від 07.07.2016 р. №1 «Про встановлення місцевих податків та зборів з 2017 року»
  3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2016-2020 роки
  4. Про внесення змін до бюджету Єланецької селищної ради на 2017 рік
  5. Про затвердження тарифів на виконання робіт Єланецькому селищному комунальному підприємству «Єланецьводопостач».
  6. Про укладення контракту з директором Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач»
  7. Про звільнення від батьківської плати за утримання дітей в дитячих дошкільних навчальних закладах Єланецької селищної ради
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність
  9. Про укладення та затвердження тимчасових договорів оренди землі
  10. Про згоду щодо надання земельних ділянок громадянам у власність
  11. Про припинення договору оренди землі
  12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
  13. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення 9відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває в постійному користуванні Єланецького районного центру зайнятості
  14. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ФГ «Водолаги Є.С.»
  15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель смт.ЄланецьФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису