Суспільно-громадянська безбар’єрність: у Єланецькій бібліотеці для дітей провели захід «Доброта не має бар’єрів»
У рамках Національного тижня безбар’єрності 26 травня 2026 року в Єланецькій бібліотеці для дітей відбувся виховний захід «Доброта не має бар’єрів» для учнів Єланецького ліцею №1.
Бібліотекарка ознайомила дітей із книжковою виставкою «Інклюзія: шлях до взаємодії». Під час заходу учні говорили про важливість доброти, взаємоповаги та підтримки людей з особливими потребами, створили власну мережу підтримки «Руйнівники бар’єрів», а також пригадали «словник поваги» та правило п’яти пальців.
Захід пройшов у теплій і щирій атмосфері. Діти активно долучалися до обговорень, ділилися власними думками та вкотре переконалися, що уважність і підтримка здатні руйнувати будь-які бар’єри.
Крім того, у комунальному закладі «Публічна бібліотека» діє книжкова виставка «Рівні можливості». На виставці представлені книги, які висвітлюють питання безбар’єрності, рівних прав і можливостей для кожної людини. Усі охочі можуть ознайомитися з матеріалами виставки та долучитися до формування відкритого, доступного й доброзичливого середовища для всіх.






