У Єланецькій громаді родинам військовослужбовців вручили державні нагороди, присвоєні захисникам посмертно

Дата: 17.10.2024 11:04

Сьогодні, тимчасово виконувач обов’язків начальника 4 відділу Вознесенського РТЦК та СП, майор Антон Леміш, Єланецький селищний голова Любов Баденко та  перший заступник селищного голови Олександр Селютін вручили державні нагороди родинам загиблих захисників України.

Указом Президента України від 03 листопада 2023 року №731 нагороджено старшого матроса Маляренка Олексія Андрійовича (посмертно) орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Нагороду отримала мама Маляренко Антоніна Миколаївна.

Указом Президента України від 28 грудня 2023 року №861 нагороджено солдата Наливайка Олександра Валерійовича (посмертно) орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Нагороду отримала дружина Наливайко Яна Сергіївна.

Наказом командира військової частини від 30 травня 2024 року №144 нагороджено старшого солдата Ліщука Антона Олександровича (посмертно) відзнакою командира військової частини А4582 «67 ОКРЕМИЙ СТРІЛЕЦЬКИЙ БАТАЛЬЙОН». Нагороду отримала мама Ліщук Наталя Володимирівна.

Наказом командира військової частини від 21 липня 2024 року №4412 нагороджено сержанта Григорьєва Віктора Борисовича медаллю «ЗА ОБОРОНУ УКРАЇНИ». Нагороду отримала дружина Григорьєва Надія Миколаївна.

Щира подяка рідним за мужніх, безстрашних, хоробрих чоловіків, синів, братів – Героїв-захисників, які віддали за Україну своє життя.

Кожна нагорода є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України. Кожен воїн з гідністю виконував свій обов’язок громадянина, захищаючи свою Батьківщину до останнього подиху. У наших серцях завжди житиме пам’ять про тих, хто загинув на полі бою заради гідного майбутнього українського народу.

Жодна відзнака і людська шана не повернуть згорьованій матері сина, дружині – чоловіка, жодні слова не втамують біль рідних. Але Герої не вмирають, вони живуть доти, поки живе наша пам'ять про них.

Слава Україні! Героям Слава!