Пошук

Відбулася зустріч із родинами загиблих захисників

Дата: 25.07.2024 15:55
Кількість переглядів: 237

Сьогодні в селищній раді відбулася зустріч селищного голови Любові Баденко, керівників структурних підрозділів з родинами загиблих Героїв Єланецької громади. Присутні вшанували пам’ять загиблих захисників Єланеччини хвилиною мовчання, обговорили проект  майбутньої Алеї Слави та разом одноголосно обрали місце її розташування в парку Слави.

У планах виготовлення і встановлення металевих конструкцій з портретами захисників, облаштування прилеглої території, щоб кожен житель, чи гість громади, проходячи повз, міг принести квіти, поставити лампадку і подякувати Героям за свободу.

Зустріч пройшла у форматі діалогу, тож родичі захисників мали змогу висловитися, поставити запитання та обговорити проблеми.

Пам’ятаємо і шануємо загиблих за Україну, гідно продовжуємо їх боротьбу.

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних