Поліцейський офіцер громади, очільник поліції області, мер Миколаєва та представник Єланецької громади підписали меморандум про співпрацю

Дата: 11.07.2024 14:50

Фото без опису

#Поліцейський_офіцер_громади: очільник поліції області, мер Миколаєва та представник Єланецької громади підписали меморандум про співпрацю 🤝
🔹Сьогодні, 11 липня, в обласному главку поліції відбулася зустріч начальника ГУНП в Миколаївській області Сергія Махна, його заступника Віталія Даніли, міського голови Олександра Сєнкевича та першого заступника голови Єланецької територіальної громади Олександра Селютіна.
🔹З метою співпраці на засадах партнерства, спрямованої на підвищення рівня публічної безпеки і правопорядку, охорони прав і свобод людини та протидії злочинності, керівництво поліції та представники місцевого самоврядування підписали меморандуму про співпрацю та партнерство в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».
🔹Наразі проєкт вже працює у 37 громадах області, його мета зближення поліцейського та усіх жителів громади задля всебічної допомоги та безпеки. Відтепер безпековий проєкт буде реалізовано на території Миколаєва та Єланецької громади.
💬У обласному центрі розпочато набір на п’ять посад поліцейських офіцерів громади, які обслуговуватимуть мікрорайони Ракетне Урочище, Казарського, Балабанівка та Ялти, що передбачає відкриття чотирьох поліцейських станцій, - зазначив Сергій Махно. – Для обслуговування усієї території Єланецької громади нині йде відбір на три посади шерифів.
Миколаївська міська рада Єланецька селищна рада
#новини #поліція #поліціямиколаїв

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису