ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 10.07.2024 13:43
Кількість переглядів: 15

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), повідомляємо про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план частини території  населеного пункту с. Возсіятське по вул. Центральна (відповідного кварталу) Вознесенського району Миколаївської області для визначення можливості розташування на даній території  релігійної споруди (каплиця)».

Замовник: Єланецька селищна рада Вознесенського району Миколаївської області. 

Розробник проєкту: ФОП Атанасов.

Підстава для розроблення: рішення Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області від 22.01.2024 №1.

З проєктом вищезазначеного ДПТ можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області або за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район,  селище Єланець, вул. Паркова,  15 А.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 55501, Миколаївська область, Вознесенський район,  селище Єланець, вул. Паркова, 15А, тел. (05159) 91546, email: 04375079@mail.gov.ua.

Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 29.07.2024 року.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

 

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Громадські слухання відбудуться  30 липня 2024 року о 10:00 за адресою: Миколаївська область, Вознесенський район,  с. Возсіятське, вул. Центральна, 55.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь