Всесвітня продовольча програма ООН продовжила програму з підтримки пенсіонерів до кінця 2024 року

Дата: 03.07.2024 10:00

Фото без опису

Програму додаткової грошової допомоги для пенсіонерів, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено до кінця
2024 року.

Програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року.

Пенсіонери, які відповідають умовам програми, отримуватимуть виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН в сумі, що дорівнює різниці між 3250 грн та сумою пенсії, яку вони отримують.

Довідково:

В переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженому наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309, території активних або можливих бойових дій визначені в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.