Фахівцями Держпродспоживслужби проведено нараду з комунальним підприємством "Єланецьводопостач"

Дата: 13.06.2024 13:59

Фото без описуПитання забезпечення населення питною водою гарантованої якості знаходиться на постійному контролі Держпродспоживслужби. Так, 11 червня 2024 року фахівцями Вознесенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведена нарада з Єланецьким селищним комунальним підприємством «Єланецьводопостач», що надає послуги з питного водопостачання населенню Єланецької територіальної громади. Під час наради були розглянуті питання щодо забезпечення населення питною водою гарантованої якості, проведення виробничого лабораторного контролю, недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації на території Єланецької селищної ради.

В ході обговорення директору комунального підприємства надано методично-консультативну допомогу з проблемних питань та способів їх вирішення, а саме:

- змін в законодавстві щодо розроблення підприємствами технологічних регламентів;

- розроблення робочої програми та проведення відомчого лабораторного контролю;

- організація зон санітарної охорони водних об’єктів.