Відбулася робоча нарада

Дата: 05.06.2024 17:12

Сьогодні 05 червня 2024 року, відбулася робоча нарада, яку провела селищний голова Любов Баденко за участю заступника селищного голови Людмили Клобукової, секретаря селищної ради Анастасії Дереглазової, керівників структурних підрозділів селищної ради та старост старостинських округів. Також до участі в нараді було запрошено приватного нотаріуса Сергія Макушева. Під час наради було розглянуто ряд питань, зокрема щодо порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, обговорено зміни, які внесені до постанови Кабінету Міністрів України №560 від 16.05.2024 року в частині надання відстрочки військовозобов’язаним, які здійснюють догляд, проведення заходів з благоустрою на територіях всіх старостинських округів.

За результатами розгляду питань старостам та керівникам структурних підрозділів селищної ради були надані відповідні доручення.