Єланецька громада зустрічала свого Героя "на щиті"

Дата: 03.06.2024 08:23

Фото без описуЩе одне молоде життя безжальна війна забрала у родини, у громади, в України.

28 травня 2024 року на Харківської напрямку смертю Героя загинув командир розвідки та коригування взводу безпілотних авіаційних комплексів, боєць окремого штурмового батальйону, наш земляк, житель села Возсіятське - Мазур Олександр Олександрович.

Народився Олександр 05 жовтня 1994 року в селі Новомиколаївка Новобузького району Миколаївської області. Там пройшло його щасливе дитинство. У 2011 році закінчив Новомиколаївську школу, в цьому ж році родина Мазурів переїхала до села Возсіятське. У 2012 році був призваний на строкову службу. Після її проходження повернувся до села, працював різноробочим, мав багато планів, допомагав батькам та рідним. У 2016 році Олександр втратив батька, свою підтримку та опору. 06 липня 2017 року добровільно вступив до лав УДА «Волинь» та активно боровся за незалежність рідної країни. У 2018 році зустрів свою кохану людину – дружину Ілону. 22 листопада 2021 року Олександр став батьком своєї маленької копії, синочка – Олександра. Це була велика радість для родини, найбільша втіха.

З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році Олександр був переведений до окремого штурмового батальйону «АРЕЙ».

Олександр Мазур віддав своє життя за мир і спокій в наших домівках, за рідну Батьківщину, український народ.

Траурний кортеж із тілом воїна жителі громади зустрічали живим коридором, стоячи на колінах з прапорами і квітами в руках.

Назавжди 29!!! Дуже важко прощатися з тими, в кого ще все життя попереду. Саме жити, насолоджуватися родинним теплом, виховувати синочка, кохати. Безліч нездійснених мрій та планів…

Поховали Мазура Олександра Олександровича з військовими почестями на центральному кладовищі в селі Возсіятське.

У скорботі вся родина, друзі, побратими та вся наша громада. Це дуже велика та болісна втрата для всіх нас.

У цю лиху скорботну годину висловлюємо щирі співчуття мамі Любові Олександрівні, дружині Ілоні, синочку Олександру, сестрам Вікторії та Ганні, побратимам, всім рідним і близьким покійного. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з вами.

Спи спокійно, Герою! Добра і світла пам'ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишиться у наших серцях.

Схиляємо голови на знак поваги і шани. Вічна пам’ять Герою!