Єланецька громада вшанувала пам’ять героїв та жертв Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 15:38

26 квітня  Україна відзначає 38 роковини Чорнобильської катастрофи, найбільшої та найстрашнішої за своїми  наслідками техногенної радіаційної аварії в ядерній енергетиці, що забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи.

Сьогодні у відділі культури Єланецької селищної ради відбувся пам’ятний захід, у якому взяли участь ліквідатори наслідків  аварії на ЧАЕС , керівництво, апарат та структурні підрозділи селищної ради.

Зі словами підтримки, вдячності та великої шани до ліквідаторів, які ціною своїх життів живим щитом стали на захист всього світу від підступного атома,  звернулась Єланецький селищний голова Любов Баденко.

У Єланецькій громаді станом на 01.04.2024 року проживає 109 осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них - 35 ліквідаторів. Серед померлих ліквідаторів з 26.04.1986 року і по сьогоднішній день - 31 чоловік.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували всіх героїв, які віддали своє життя, рятуючи землю і людство.

Закінчився захід  покладанням квітів до пам’ятного знаку Чорнобильської трагедії.

Віддаємо шану всім тим, хто ризикуючи власним життям і здоров’ям брав участь в ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи.

Дякуємо за ваш подвиг! Пам‘ятаємо…