Дата: 26.04.2024 15:36

Сьогодні, 26 квітня 2024 року, відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради, яке провела селищний голова Любов Баденко.  У рамках засідання було розглянуто більше 50 питань. Серед них: питання органу опіки та піклування, виділення одноразової матеріальної допомоги жителям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах та на лікування,  затверджено план заходів з організації роботи щодо складання прогнозу бюджету Єланецької селищної територіальної громади на 2025-2027 роки, внесено до фонду захисних споруд цивільного захисту в населених пунктах селищної ради 2 споруди, затверджено заходи щодо забезпечення пожежної безпеки під час підготовки, збирання врожаю зернових культур і заготівлі грубих кормів в 2024 році, а також прийнято рішення по інших питаннях, які забезпечують стабільність та життєдіяльність громади.

Всі рішення, які прийняті на засіданні виконавчого комітету, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.