ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту Детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 18.04.2024 11:16

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), повідомляємо про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки з метою зміни цільового призначення земельних ділянок на: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (КВЦПЗ 11.03), площею 3,0015 га, кадастровий номер 4823081000:04:000:0292 та 0,0048 га, кадастровий номер 4823081000:04:000:0513, які розташовані за межами с. Возсіятське Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області».

Замовник: Єланецька селищна рада Вознесенського району Миколаївської області.

Розробник проєкту: ФОП Атанасов.

Підстава для розроблення: рішення Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області від 05.10.2023 №24.

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа земельної ділянки 0,0048 га та 3,0015 га.

З проєктом вищезазначеного ДПТ можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Єланецької селищної ради Вознесенського району Миколаївської області або за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Єланець, вул. Паркова, буд. 15А.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 55501, Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Єланець, вул. Паркова,  буд. 15А,  тел. (05159) 91546, email: 04375079@mail.gov.ua.

Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 20.04.2024 року.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. Учасникам громадських слухань при собі мати документ, що засвідчує особу.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Громадські слухання відбудуться  23 квітня 2024 року о 10:00 за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський р-н, смт. Єланець, вул. Паркова,   15 А, (малий зал засідань адмінбудівлі).