Громадське обговорення щодо перейменування вулиць

Дата: 04.04.2024 09:47

Єланецька селищна рада  повідомляє про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць в населених пунктах Єланецької територіальної громади

Організатор громадського обговорення: Єланецька селищна рада

Громадське обговорення проводиться відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи повномаштабне військове вторгнення російської федерації в Україну та з метою врахування громадської думки з питань перейменування вулиць на території Єланецької територіальної громади:

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає  в термін, до 25 квітня 2024 року включно.

Тел. 05159-9-13-04

Поштова адреса: 55501, вул.Паркова, 15-А, смт Єланець

Електронна адреса:   el_s_rada_@ukr.net

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються організатором громадського обговорення у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

Відповідальні за проведення громадського обговорення –  робоча група з питань засудження та заборони пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації топонімії.

Територіальна громада

Населений пункт

Об’єкт топоніміки, що підлягає перейменуванню (село, вулиця, провулок, сквер тощо)

Назва обєкта топоніміки