Інформаційний захід на тему «Гендерно зумовлене насильство: як уникнути і протидіяти»

Дата: 02.04.2024 13:39

У понеділок 01 квітня 2024 року у Єланецькій  громаді  відбувся інформаційний захід на тему «Гендерно зумовлене насильство: як уникнути і протидіяти», який провели психолог і  юрист мобільної групи благодійного фонду «Право на захист».

Благодійний фонд «Право на захист» - це провідна в Україні правозахисна організація, що надає багатоцільову допомогу внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від воєнних дій, біженцям, шукачам захисту та особам без громадянства. Фонд реалізує програми з юридичної, психологічної та матеріальної підтримки вищезазначених категорій, а також надає соціальну допомогу та здійснює моніторинг захисту прав.

Тренінг  відбувся у форматі лекцій і дискусій. Учасники мали можливість обговорити актуальні питання насильства та отримати практичні навички для його протидії. Захід сприяв поглибленню знань та навичок у цій важливій сфері.