Єланеччина вшанувала пам’ять воїнів, загиблих у роки Другої світової війни

Дата: 19.03.2024 11:56

19 березня, в день 80-ї річниці визволення Єланеччини від фашистських загарбників, у парку Слави відбувся тематичний захід та покладання квітів до меморіалу воїнів, загиблих у роки Другої світової війни.   У заході взяли участь керівництво громади, апарат, структурні підрозділи селищної ради, рада ветеранів та небайдужі  жителі. Присутні вшанували пам’ять полеглих героїв Другої світової війни хвилиною мовчання.

На сьогодні на території Єланецької громади залишилось 17 учасників Другої світової війни. Напередодні Дня визволення працівниками відділу  соціального захисту населення  Єланецької селищної ради та старостами старостинських округів громади  відвідано кожного учасника вдома   та вручені продуктові набори.