Працівників сфери ЖКГ привітали з професійним святом

Дата: 18.03.2024 13:48

Щороку у третю неділю березня відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сьогодні з цієї нагоди перший заступник селищного голови Олександр Селютін та начальник відділу комунальної власності, містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, соціально – економічного розвитку та цифровізації Олена Кирильчук привітали колектив працівників Єланецького селищного комунального підприємства «Єланецьводопостач».

Почесними грамотами та подяками Єланецької селищної ради за сумлінну, самовіддану працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання функціональних обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята було нагороджено: Шапошника Олексія Володимировича – директора ЄСКП «Єланецьводопостач», Кухаренко Валентину Миколаївну - головного бухгалтера ЄСКП «Єланецьводопостач», Фень Юлію Володимирівну - бухгалтера ЄСКП «Єланецьводопостач», Центія Олександра Сергійовича - водія автоцистерни Хюндай ЄСКП «Єланецьводопостач», Моторного Андрія Миколайовича – тракториста ЄСКП «Єланецьводопостач».