ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.03.2024 13:45

Сьогодні, 15 березня 2024 року, відбулося засідання виконавчого комітету Єланецької селищної ради, яке провела селищний голова Любов Баденко.  У рамках засідання було розглянуто більше 50 питань. Серед них: питання органу опіки та піклування, виділення одноразової матеріальної допомоги жителям громади на лікування та які опинилися в складних життєвих обставинах,  затверджено план заходів пов’язаних з 38-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, також затверджено тарифи на платні соціальні послуги, що надаються комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» на 2024 рік, розглянуто питання відділу освіти та спорту селищної ради, затверджено зведені кошторисні розрахунки вартості об’єктів будівництва (захисні споруди цивільного захисту – найпростіші укриття) в Малоукраїнському та Калинівському закладах дошкільної освіти, Єланецькому ліцеї №1 смт. Єланець, затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Азарова в с.Малоукраїнка, особлива увага приділена була благоустрою території  громади, впорядкуванню сміттєзвалищ, а також інші питання життєдіяльності громади.

Всі рішення, які прийняті на засіданні виконавчого комітету, відповідно до регламенту, будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.