Єланецька громада вшанувала пам’ять захисників Вознесенського району

Дата: 04.03.2024 09:31

22 лютого 2023 року депутатами районної ради восьмого скликання прийнято рішення про відзначення щороку 2 березня у Вознесенському районі Миколаївської області Дня вшанування пам'яті захисників Вознесенського району, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Два роки тому, на початку березня, до Вознесенська підійшли відразу три колони російських військ. Відсіч окупантам дали 28 та 80 бригади ЗСУ, підрозділи тероборони, сформовані з місцевих жителів, точилися запеклі бої. У цих боях 43 захисника загинуло, боронячи Вознесенськ від рашистських загарбників. Їх ратний подвиг ніколи не піде у забуття, а навіки лишиться у наших серцях, на сторінках новітнього українського літопису. Цього дня жителі громади зі скорботою згадали усіх захисників, що загинули боронячи нашу державу.

1 та 2 березня на території Єланецької громади, в усіх старостинських округах, у бібліотечних, клубних, освітніх закладах відбулися тематично-патріотичні години спілкування «Українці-нація незламних», презентація літературних виставок «Вічна пам’ять, низький уклін, Вам, полеглі Герої!», покладання квітів до місць поховання та до Дошки пам’яті  загиблих воїнів,  лаконічні церемонії вшанування пам’яті загиблих захисників Вознесенського району.

Вклонімося пам’яті загиблих захисників, які захищали наш район!

Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали Вознесенщину та кожного з нас!