24 лютого – річниця повномасштабного вторгнення рф в Україну

Дата: 23.02.2024 14:58

24 лютого - день, який назавжди закарбувався в пам’яті та оселився в серці кожного українця. День, який змінив наше життя і нас самих. За ці два роки ми пройшли шлях від відчаю і розгубленості до безкомпромісної віри у нашу Перемогу. 24 місяці сліз, втрат і надії. 730 днів опору і боротьби.

Сьогодні ми вкотре вшановуємо подвиг українського народу у відсічі російській агресії. Вже 29 воїнів Єланецької громади стали до лав війська небесного, стали нашими янголами-охоронцями.

Сьогодні, напередодні 2-гої річниці від початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, керівництво і жителі Єланецької громади поклали квіти до Дошки пам’яті загиблих земляків та вшанували пам'ять всіх загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Ми ніколи не забудемо ворогові скоєного лиха. Ми ніколи не пробачимо сліз матерів, дружин, дітей, в яких війна забрала найдорожче – рідних людей.

Кожен з нас вірить і сподівається на якнайшвидшу Перемогу. Ми не знаємо, коли закінчиться війна, але впевнені, що правда за нами.

Слава нескореному народові України! Слава Україні!