У Єланецькій громаді стартував ІІ етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 21.02.2024 09:19

«Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»

У Єланецькій громаді стартував ІІ (селищної ради) етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги».

Традиційно на початку спортивного свята звучав Державний гімн України🇺🇦. Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх тих, кого забрала російсько-українська війна🙏🙏🙏. Урочистості заходу додало виконання гімну проєкту "Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги".

Команда з черліденгу Єланецького ліцею № 2 Єланецької селищної ради поділилась із глядачами своїм показовим виступом.

Під час відкриття відбулися показові товариські матчі з футзалу ⚽⚽⚽ та баскетболу 🏀🏀🏀між здобувачами освіти та вчителями фізичного виховання закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради. Учасники змагань продемонстрували високий рівень гри, технічну майстерність та командний дух.

До спортсменів звернулися заступник Єланецького селищного голови Людмила Клобукова та начальник відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради Тетяна Бурлака, які привітали спортсменів з відкриттям змагань, побажали впевненості, позитивних вражень та спортивного азарту, а також нагородили дітей цінними призами.

Щиро дякуємо нашим ЗАХИСНИКАМ за можливість займатися спортом!💪

Дякуємо всім організаторам та учасникам заходу, ви – найкращі!🩵💛

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion