Учні Єланецького ліцею №1 отримали перемогу зі своїм проєктом у програмі громадянської освіти для молоді UActive

Дата: 19.12.2023 10:11

ЄЛАНЕЦЬКИЙ "RESPECT" - найкращі!

Отримано ПЕРЕМОГУ і сертифікат на 5 тис.доларів!❤️💛💙🇺🇦

Ще один проєкт буде реалізовано у закладі освіти Єланецької селищної ради! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!

Адміністрація, учні, вчителі, батьки ЄЛАНЕЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 стали переможцями зі своїм проєктом у третій хвилі програми громадянської освіти для молоді UActive за підтримки міжнародного благодійного фонду SavED та освітньої фундації GoGlobal міжнародної організації Spirit of Amerika.

Програма дає можливість старшокласникам опанувати корисні навички та реалізувати власні проєкти з розвитку своєї школи та громади.

Протягом двох місяців учні Єланецького ліцею №1 опановували управління проєктами, підприємливість, дизайн-мислення, основи бюджетування та інші корисні навички, а також знайомилися з основами громадянської освіти. Паралельно команда працювала над реальним проєктом для свого закладу освіти і громади разом зі своїми вчителями та досвідченими менторами.

Хай ця перемога надихає команду творчих, натхненних і цілеспрямованих молодих людей на нові звершення!